קטגוריה: שלב ב’

תוצאות שלב ב’ 2017-2018

התלמידים הבאים עברו את שלב ב’ ומוזמנים לאימון המתקדם. הפרטים המלאים נשלחו באימייל. תלמידים שמופיעים כאן, ולא קיבלו זימון באימייל, מתבקשים לפנות אלינו בהקדם האפשרי.

עיר

בית ספר

שם

אפרת נווה שמואל יובל ירון
אשדוד מקיף ג’ ע”ש רוגוזין יוגב קוצר
אשדוד מקיף ח’ ליאור ז’לזניאק
אשקלון אורט ע”ש רונסון עמית גורן
באר שבע מכללה טכנולוגית חיל האויר ב”ש עומר חדד
באר שבע תיכון ע”ש יצחק רגר טל יצחקי
בית ברל עמי אסף דולב סחר
בנימינה אורט בנימינה נועם פלוס
הוד השרון תיכון רמון שקד נחום
זכרון יעקב תיכון המושבה טל ניסן כהן
חולון קציר אבנר קראוז
חולון תיכון אילון יונתן הדס
חיפה בית הספר הריאלי חיפה ירדן גלפן
חיפה מקיף ליאובאק ליבי לובוביץ
חיפה מקיף ליאובאק ניר חוטורסקי
יפעת העמק המערבי גונן גזית
ירושלים ישיבה תיכונית תורה ומדע אורי פרנקל
ירושלים ישיבה תיכונית תורה ומדע אלעד יושעי
לוד תיכון עתיד למדעים רועי סיני
מבשרת ציון תיכון הראל רונאל לקר
מודיעין מכבים רעות עירוני ב’ ע”ש רבין מודיעין רועי ירון
נתניה אורט גוטמן אור טולדנו
עמק חפר קרית חינוך בן גוריון איתי כלב
עמק חפר קרית חינוך בן גוריון עידן איזמירלי
פורידייס מקיף גבעת פורידייס ראיה אלסאלח
פתח תקווה חט”ב רשיש אלמוג ולד
פתח תקווה חט”ב רשיש ענבר ולד
קרית אונו תיכון בן צבי קרית אונו איתי יהודה
קרית אונו תיכון בן צבי קרית אונו יהונתן ליפשיץ
קרית אונו תיכון בן צבי קרית אונו ניר שלמון
קרית אונו תיכון בן צבי קרית אונו עודד שפירא
קרית אונו תיכון בן צבי קרית אונו עמית ובר
קרית מוצקין אורט קרית מוצקין לירן ורניק
קרית מוצקין אורט קרית מוצקין נועם גוטרמן
ראש העין בגין גיא הדס
ראשון לציון רביבים אילון פורת
ראשון לציון רביבים גבי יסולסון
רמת גן אהל שם דניאל אגסי
רמת גן בליך יואב תמיר
רמת השרון רוטברג איתי אוטולנגי
רעננה אוסטרובסקי יהלי אהרליך
רעננה אוסטרובסקי ירין סמואל
תל אביב עירוני ד’ אבי כדריה

 

שלב ב’ יתקיים ב-6.2.2018

שלב ב’ של האולימפיאדה (התחרות הארצית) יתקיים השנה ביום שלישי 6.2.2018 בבניין דן­ דוד באוניברסיטת תל­ אביב (הבניין נמצא בחלקה הדרומי של האוניברסיטה, קרוב לשער 4 ולבניין המנהלה). יש להגיע בשעה 13:00 לצורך רישום וחלוקה לחדרי בחינה. הבחינה תתחיל ב-13:30 ותימשך כ-3 שעות. ניתן להגיע באמצעות הסעה מאורגנת של בית הספר או באופן עצמאי.

כל התלמידים אשר עברו את שלב א’ או עברו את האתגר מוזמנים לשלב ב’.

שימו לב: כדי להתכונן לשלב ב’, כדאי לפעול על פי ההנחיות שבמדריך איך מתחילים.

תוצאות שלב ב’ 2017

התלמידים הבאים מוזמנים לאימון המתקדם. הפרטים המלאים נשלחו באימייל. אם אתם מופיעים ברשימה זו, ולא קיבלתם מאיתנו אימייל – אנא צרו איתנו קשר בהקדם האפשרי.

שם

בית ספר

עיר

אבי כדריה עירוני ד’ תל אביב
אביאל בוג מקיף אורן-גינזבורג יבנה
אבנר קראוז מקיף אפרים קציר חולון
אוהד שינפלד הגמנסיה הריאלית ראשון לציון
איתי יהודה תיכון בן צבי קרית אונו
אלון פלדמן תיכון עתיד למדעים לוד
אלון קייזמן שלהבת שוהם
אלון לוין תיכון בן צבי קרית אונו
אלמוג ולד רשיש פתח תקווה
גל בר נחום עירוני ד’ תל אביב
דניאל אגסי תיכון אהל שם רמת גן
טל לויטן עירוני ה חיפה
טל דב קופלביץ בית ספר העמק המערבי יפעת
יואב תמיר תיכון בליך רמת גן
יובל הירש סטנצ’יו תיכון אהל שם רמת גן
יובל סלנט בית הספר הראלי העברי חיפה
יובל שפרינץ תיכון אסיף משגב משגב
יוגב קוצר מקיף ג’ אשדוד
יונתן הדס תיכון עירוני אילון חולון
יוסף קנר ישיבה תיכונית למדעים ואומנויות קריית אתא
יותם רביץ הנדסאים הרצליה
ישראל קלרק ישיבת שעלי תורה בית שמש
ליאור הדסי הדרים הוד השרון
ליעם חנני עירוני ג על שם מוטה גור מודיעין מודיעין-מכבים-רעות
מאיה מיסיוק הכפר הירוק רמת השרון
מיה שלזינגר עירוני ד’ תל אביב
מיכל בגם הגימנסיה העברית “הרצליה” תל אביב
מתן נבו הכפר הירוק רמת השרון
נגה אנושי ק. חינוך ע”ש דוד בן גוריון עמק חפר
נדב גרוסמן אמי”ת בר-אילן גוש-דן רמת גן
נועם גוטרמן אורט קרית מוצקין קרית מוצקין
נועם תא שמע עירוני ד’ תל אביב
ניר שלמון תיכון בן צבי קריית אונו
נמרוד גודארד תיכון עתיד למדעים לוד
עדי ברשי תיכון מקיף על שם רוגוזין קרית אתא
עומר לוי תכון ע״ש גלילי כפר סבא
עידו אלוני אסיף משגב עצמון – שגב
עידן איזמירלי קריית חינוך על שם דוד בן גוריון מדרשת רופין
עמרי ויסברט מקיף ג’ אשדוד
ענבר ולד עין גנים פתח תקווה
רון סולן הראשונים הרצליה
רועי סיני תיכון עתיד למדעים לוד
רז ספיר תיכון אהל שם רמת גן
שירה בן דור התיכון שליד האוניברסיטה ירושלים
שלמה ליבו עירוני ד’ תל אביב
שקד אשכנזי אורט טכניקום גבעתיים

 

שלב ב’ יתקיים ב-8.2.2017

שלב ב’ של האולימפיאדה (התחרות הארצית) יתקיים השנה ביום רביעי 8.2.2017 בבניין דן­ דוד באוניברסיטת תל­ אביב (הבניין נמצא בחלקה הדרומי של האוניברסיטה, קרוב לשער 4 ולבניין המנהלה). המבחן יתחיל ב-14:00, אך יש להגיע ב-13:30 לצורך רישום. התחרות תימשך כ-­3 שעות. ניתן להגיע באמצעות הסעה מאורגנת של בית הספר או באופן עצמאי.

כל התלמידים אשר עברו את שלב א’ או עברו את האתגר מוזמנים לשלב ב’.

שימו לב: כדי להתכונן לשלב ב’, כדאי לפעול על פי ההנחיות שבמדריך איך מתחילים.