שלב ב’ יתקיים ב-8.2.2017

שלב ב’ של האולימפיאדה (התחרות הארצית) יתקיים השנה ביום רביעי 8.2.2017 בבניין דן­ דוד באוניברסיטת תל­ אביב (הבניין נמצא בחלקה הדרומי של האוניברסיטה, קרוב לשער 4 ולבניין המנהלה). המבחן יתחיל ב-14:00, אך יש להגיע ב-13:30 לצורך רישום. התחרות תימשך כ-­3 שעות. ניתן להגיע באמצעות הסעה מאורגנת של בית הספר או באופן עצמאי.

כל התלמידים אשר עברו את שלב א’ או עברו את האתגר מוזמנים לשלב ב’.

שימו לב: כדי להתכונן לשלב ב’, כדאי לפעול על פי ההנחיות שבמדריך איך מתחילים.

Print this pagePin on PinterestShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on Facebook

שלב א’ נערך ב-1.12.2016

שלב א’ נערך בבתי הספר בין 10:00 ל-12:00. מועד נוסף נערך בין 17:00 ל-19:00 דרך האתר, עבור תלמידים שלא נבחנו בבית הספר. התוצאות וטפסי הבחינה יתפרסמו בשבועות הקרובים. בהצלחה!

Print this pagePin on PinterestShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on Facebook

מדליית כסף ומדליית ארד לישראל – אולימפיאדת 2016

אולימפיאדת מדעי המחשב 2016 נערכה בקאזאן, רוסיה. כל הכבוד לארבעת חברי הנבחרת הישראלית, שחזרה עם הישגים מרשימים: לירן מרקין (מדליית ארד), נועם תא שמע, רון סולן, תומר אדר (מדליית כסף).

נועם תא שמע, לירן מרקין, תומר אדר, רון סולן
נועם תא שמע, לירן מרקין, תומר אדר, רון סולן

לפרטים נוספים ולוח תוצאות מלא, גשו לאתר הרשמי לשנת 2016 וגם לאתר הרשמי של האולימפיאדה.

Print this pagePin on PinterestShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on Facebook

תוצאות שלב ב’ 2016

התלמידים הבאים מוזמנים לאימון המתקדם. הפרטים המלאים יישלחו באימייל. אם אתם מופיעים ברשימה זו, ולא קיבלתם מאיתנו אימייל עד יום שישי 19.2.2016 – אנא צרו איתנו קשר בהקדם האפשרי.

שם

בית ספר

אביאל בוג גינסבורג האורן
אביעד קורנגוט ישיבת תורה ומדע ליד מכון לב
אייל חיזי הראשונים
איתי יהודה חטיבת שז”ר
איתי כהן מקיף ג’ ע”ש רוגוזין
אלמוג ולד חט”ב רשיש
אלעד פרנס תיכון ע”ש בגין
אמיר נחום חט”ב שזר
גיא שטוטלנד מקיף עמית
דנה זיידמן עתיד למדעים לוד
טל דב קופלביץ העמק המערבי
יהונתן ליפשיץ שז”ר קריית אונו
יואב קמפפר אוסטרובסקי
יובל הירש אוהל שם
יובל סלנט הריאלי העברי
יונתן הדס תיכון אילון
יותם רביץ תיכון הנדסאים הרצליה ליד אונ’ ת”א
יעקב קוסובורד למדעים ואומנויות
ירדן מודעי אלון
ירדן פורת תיכון למדעים ואומנויות
ירון ברודסקי תיכון דה שליט
לוטם בן יעקב תיכון הכפר הירוק ע”ש לוי אשכול
ליאור פורת תיכון למדעים ואומנויות
לירן מרקין ויצו נהלל
מיה שלזינגר תיכון הכפר הירוק ע”ש לוי אשכול
מיכאל ספוז’ניקוב שבח מופת
מתן נבו הכפר הירוק
מתן סוקולובסקי שבח מופת
מתן תורג’מן יאס”א
נועם תא-שמע עירוני ד
ניר שלמון בן צבי
סמדר בן-אלי עירוני ב׳ ע״ש יצחק רבין מודיעין
עדי שמיר תיכון למדעים ואומנויות
עדן אסטה הריאלי העברי
עומר פלג תיכון ע”ש אילן רמון
עומרי פאר עמי אסף
עידן דור אוסטרובסקי
עמית אייל ליד”ה
ראמי מסאלחה אלנהדה
רון סולן הראשונים
רועי אלדר בן צבי
רועי גרוס תיכון מדעי תורני כפר בתיה
רועי ירון רבין, עירוני ב’ מודיעין
רועי סיני עתיד תיכון למדעים לוד
רותם מוזס ליד”ה
שירה בן דור ליד”ה
תומר אדר קרית חינוך ע”ש דוד בן גוריון בעמק חפר

 

Print this pagePin on PinterestShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on Facebook