פותרי האתגר – 2017

להלן רשימת הפותרים הטובים ביותר של האתגר. כל התלמידים ברשימה מוזמנים לשלב ב' שייערך ביום רביעי, 8.2.2017. פרטים נוספים »

שם

בית ספר

עיר

אבי כדריה עירוני ד' תל אביב
אביעד קורנגוט ישיבת תורה ומדע ליד המרכז האקדמי לב ירושלים
אבנר קראוז קציר חולון
אדיר אוחיון מקיף ד' אשקלון
אדל פטלקו עין גנים פתח תקווה
אוהד שינפלד הגמנסיה הריאלית ראשון לציון
אור באוברג עירוני ג' חיפה
אור ורדי קלעי גבעתיים
אורי שחר קרית חינוך על שם דוד בן גוריון עמק חפר כפר מונאש
אילון פורת רביבים ראשון לציון
איתי שרמן התיכון שליד האוניברסיטה ירושלים
איתן פורת התיכון שליד האוניברסיטה ירושלים
אלה יוסף התיכון שליד האוניברסיטה ירושלים
אלון קייזמן שלהבת שוהם
ארד קרן שמואל הנגיד הרצליה
אריאל אינדנבאום קריית חינוך מעיין שחר עין החורש
אריאל בכר יחד מודיעין מודיעין
אריאל גולדברג הליכות עולם קרני שומרון
ארנולד צ'סקיס היל"ה חיפה
בן קירשנבאום רבין תל מונד
בנימין דוביז'נסקי התיכון שליד האוניברסיטה ירושלים
בר אטדגי קרית חינוך ע"ש בן גוריון עמק חפר
בר מאיר הדסים אבן יהודה
ברק קריסטל תיכון המושבה זכרון יעקב
גיא עמית מקיף י' ע"ש אלברט איינשטיין ראשון לציון
גל בר נחום עירוני ד' תל אביב
גל ברנוב עירוני ג' חיפה
גל פינטו מקיף ד' אשדוד
דוד גונצ'רנקו אליאנס חיפה
דימה קיסליוב תיכון חדש תל אביב
דן זילברמן תיכון רוטברג רמת השרון
דניאל גודס תיכון חדש תל אביב
דניאל גולדשטיין מקיף ג' העמית ראשון לציון
דניאל הגנדורף אמית מדעי תורני כפר בתיה רעננה
דקל חיבה גולדה מאיר נס ציונה
דריה קלימוב דמוקרטי חדרה חדרה
הוד סיני ישיבה תיכונית תורה ומדע שליד המרכז האקדמי לב ירושלים
זיו כהן עירוני ב' מודיעין
זיו רויטמן עין גנים פתח תקווה
זכר פצ'ריצ'ני עירוני ג' – חיפה חיפה – נווה שאנן
חנה סלצר אולפנת צביה מעלות
יהונתן אשל תיכון הנדסאים ליד אוניברסיטת תל אביב הרצליה
יהונתן יפה עירוני י"ד תל אביב
יואב אבידן תיכון בן צבי קריית אונו
יואב תמיר בליך רמת גן
יובל אסטה ריאלי בית בירם חיפה
יובל הירש סטנצ'יו אהל שם רמת גן
יובל פוקס אורט גרינברג טבעון קריית טבעון
יובל שפרינץ תיכון אסיף משגב משגב
יונתן הדס תיכון עירוני אילון חולון
יותם רביץ תיכון הנדסאים הרצליה הרצליה
יעל בן שלום התיכון הישראלי למדעים ואומנויות ירושלים
לי הוקי ויצו הדסים אבן יהודה
ליעם חנני עירוני ג' על שם מוטה גור מודיעין מודיעין
מאור בירותי אורט אלון יקנעם יקנעם עילית
מיה שלזינגר עירוני ד' תל אביב
מיכאל בלכמן גמנסיה ריאלית ראשון לציון מקיף א' ראשון לציון
מיכאל גרינבאום התיכון שליד האוניברסיטה ירושלים
מקסים טולצ'ין תיכון אהל-שם רמת-גן
מרדכי טדלה מקיף ג' אשדוד
מתן נבו הכפר הירוק רמת השרון
מתן סגל מקיף י' ע"ש אלברט אינשטיין ראשון לציון
מתן סימן טוב קריית חינוך ע"ש דוד בן גוריון, רופין מדרשת רופין
נדב גרוסמן אמי"ת בר אילן רמת גן
נדב קייזר גמנסיה ריאלית ראשון לציון
נוי וסקר ליהמן דימונה
נועם ימיני ישיבת תורה ומדע ירושלים
נועם תא שמע עירוני ד' תל אביב
נחמן חייט מקיף א' באר שבע
ניל דותן גימנסיה הרצליה תל אביב
ניר פינקלשטיין הדרים הוד השרון
ניר שלמון תיכון בן צבי קריית אונו
נתנאל אסמן התיכון שליד האוניברסיטה ירושלים
עדי אוסטרוב אורט מוצקין קרייח מוצקין
עדי ברשי תיכון מקיף על שם רוגוזין קרית אתא
עומר לוי גלילי כפר סבא
עומר מורנו רביבים ראשון לציון
עומרי גוטליב עירוני ב' ע"ש יצחק רבין מודיעין
עזרא גולדברג אמית מדעי תורני כפר-בתיה רעננה
עידו קרשון התיכון שליד האוניברסיטה ירושלים
עידן איזמירלי קריית חינוך ע"ש דוד בן גוריון עמק חפר
עידן גלסברג תיכון הנדסאים הרצליה
עידן רודיך דה שליט רחובות
עידן רז תיכון בן צבי קריית אונו
עילי קימרון תיכון רוטברג רמת השרון
עמוס קריינר תכון ע״ש גלילי כפר סבא
עמר אברהמי תיכון בן צבי קרית אונו
עמרי ויסברט מקיף ג' ע"ש רוגוזין אשדוד
ערן שמעוני אורט סינגאלובסקי תל אביב
ראיה אלסאלח מקיף גבעת פורדייס פורדייס
רואי בניה ברנר פתח תקווה
רון ארליץ אחד העם פתח תקווה
רון סולן תיכון ראשונים הרצליה
רועי אלדר תיכון בן-צבי קריית אונו
רועי ירון עירוני ב' רבין מודיעין
רועי מזן עירוני ה' חיפה
רועי סיני עתיד לוד
רועי עמרני עירוני ב' ע"ש רבין מודיעין
רותם מוזס התיכון שליד האוניברסיטה ירושלים
שילה כהן ישיבת השומרון קרני שומרון
שירה בן דור התיכון שליד האוניברסיטה ירושלים
שלמה ליבו עירוני ד' תל אביב
תום שלו תיכון יחד מודיעין
תומר אשש התיכון שליד האוניברסיטה ירושלים
תומר לחיאני התיכון שליד האוניברסיטה ירושלים
תמיר ברנס תיכון עירוני ד' תל אביב
תמיר דרור קרית החינוך על שם בן גוריון (רופין) צומת רופין

 

Print this pagePin on PinterestShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on Facebook