רשימת עוברים שלב א’ 2017-2018

להלן התלמידים שעברו את שלב א’ 2017-2018, ויוזמנו לשלב ב’ שייערך באוניברסיטת תל אביב ב-6.2.2018. שימו לב: תלמידים שמופיעים כאן, ולא קיבלו מאיתנו זימון באימייל, מתבקשים לפנות אלינו.

עיר

בית ספר

שם

אבן יהודה הדסים יאיר חן
אבן יהודה הדסים נוה שמחי
אבן יהודה הדסים עמית רחמיאל
אבן יהודה הדסים ערד מור
אבן יהודה הדסים ערן שרון
אבן יהודה הדסים רועי חסון
אבן יהודה הדסים לין קנדלר
אפרת נווה שמואל אביעד אבן-חיים
אפרת נווה שמואל יהוידע שטיינמץ
אשדוד אמ”ית י’ זיו ביזאו
אשדוד אמ”ית י’ ליאור בדוק
אשדוד אמ”ית י’ רועי שרלאיזן
אשדוד מקיף א’ רוברט רויזמן
אשדוד מקיף ג’ ע”ש רוגוזין אשדוד אלכס שקורופה
אשדוד מקיף ג’ ע”ש רוגוזין אשדוד אריאל שמרקוב
אשדוד מקיף ג’ ע”ש רוגוזין אשדוד דניאל גולברג
אשדוד מקיף ג’ ע”ש רוגוזין אשדוד וילואם ליברמן
אשדוד מקיף ג’ ע”ש רוגוזין אשדוד יגאל פלץ
אשדוד מקיף ג’ ע”ש רוגוזין אשדוד יובל רובך
אשדוד מקיף ג’ ע”ש רוגוזין אשדוד יונתן יושפה
אשדוד מקיף ג’ ע”ש רוגוזין אשדוד ירדן בויאר
אשדוד מקיף ג’ ע”ש רוגוזין אשדוד רון אדי
אשדוד מקיף ז’ טדי דרוי
אשדוד מקיף ז’ לב קורשבסקי
אשדוד מקיף ז’ שון סוסיס
אשדוד מקיף ז’ שירי שובייב
אשדוד מקיף ז’ תמיר היינה
אשקלון אורט אפרידר אליאור פרמן
אשקלון אורט אפרידר גרמן רבדנוב
אשקלון אורט אפרידר דוד גילין
אשקלון אורט אפרידר טום בוריסוב
אשקלון אורט אפרידר יסף ישראלי
אשקלון ישיבת צביה בניה חזן
אשקלון ישיבת צביה איתמר חזן
אשקלון ישיבת צביה דניאל חורי
אשקלון ישיבת צביה נווה בוסקילה
אשקלון ישיבת צביה נסהאל מאיר חדד
אשקלון ישיבת צביה שילה סעדון
אשקלון מקיף ה’ דרכא ארטיום
אשקלון מקיף עירוני א’ נועם אוחיון
אשקלון מקיף עירוני ד’ ע”ש יצחק רבין אביב רוט
באר שבע מכללה טכנולוגית חיל האויר ב”ש נתניאל לברמן
באר שבע מכללה טכנולוגית חיל האויר ב”ש עומר חדד
באר שבע מקיף א’ שחר שגב
באר שבע תיכון ע”ש יצחק רגר אלון זילברשטיין
באר שבע תיכון ע”ש יצחק רגר בן סמבירא
באר שבע תיכון ע”ש יצחק רגר טום גרינגאוז
באר שבע תיכון ע”ש יצחק רגר ניר בראל
בית ברל עמי אסף דולב סחר
בית שמש אולפנת גילה הדר וולף
בנימינה אורט בנימינה תו פריזוס
גבעת שמואל אמי”ת גוש-דן בר-אילן דניאל הוך
גבעתיים אורט טכניקום אורי עין בר
גבעתיים אורט טכניקום טל גרבר
גבעתיים אורט טכניקום כפיר דורון
גבעתיים אורט טכניקום עמר זונדלביץ
גבעתיים קלעי אביב נוח ברקאי
גבעתיים קלעי מתן שטר
גבעתיים קלעי שרון אסיא
גני תקווה מיתר גיא רג’ואן
הוד השרון תיכון רמון עילי עופרי
הוד השרון תיכון רמון רומי פוטש
הוד השרון תיכון רמון שקד נחום
הוד השרון ליאור הדסי
הרצליה ראשונים יובל עזרא
הרצליה ראשונים עמית וינר
הרצליה תיכון הנדסאים אריאל פרוסק
הרצליה תיכון הנדסאים יותם רביץ
הרצליה תיכון הנדסאים יפתח שטזינגר
זכרון יעקב תיכון המושבה טל ניסן כהן
חולון גמנסיה נבון אביב דנגור
חולון גמנסיה נבון אסף יוסף
חולון גמנסיה נבון גיא בלוך
חולון גמנסיה נבון גל כהן
חולון גמנסיה נבון דוד ממיסטבלוב
חולון גמנסיה נבון ליאל כהן
חולון תיכון אילון טומי ויינטראוב
חיפה בית הספר הריאלי חיפה יובל וולקוב
חיפה בית הספר הריאלי חיפה ירדן גלפן
חיפה בית הספר הריאלי חיפה מרון ויסמן
חיפה בית הספר הריאלי חיפה תומר כוכבי
חיפה יבנה אבי שפירא
חיפה יבנה גל נתנאל
חיפה יבנה דביר אשין
חיפה יבנה עוז קנדל
חיפה מקיף ליאובאק בר קלדרון
חיפה מקיף ליאובאק מתן הלר
חיפה מקיף ליאובאק ניר חוטורסקי
חיפה מקיף ליאובאק נעם ליכט
חיפה מקיף ליאובאק עידן אהרון
חיפה מקיף ליאובאק רוני ענתבי
חיפה מקיף ליאובאק שי אברהם
חיפה עירוני ה’ סיגל פרידמן
חיפה עירוני חוגים בני צירלין
חיפה עירוני חוגים שחק מורג
חיפה אייל אלפסי
טבריה נופרים בגליל אושר דוד
טבריה נופרים בגליל ליאור הרוש
יהוד-מונוסון מקיף יהוד אדם אברהם
יהוד-מונוסון מקיף יהוד גל דהן
יהוד-מונוסון מקיף יהוד יאיר מולקנדוב
יהוד-מונוסון מקיף יהוד שחר חסקור
יפעת העמק המערבי אופק נשר
יפעת העמק המערבי אורי לזרוביץ
יפעת העמק המערבי אייל יעקבי
יפעת העמק המערבי אלון זהר
יפעת העמק המערבי גילעד פלינק
יפעת העמק המערבי דורון בן חורין
יפעת העמק המערבי הראל הימן
יפעת העמק המערבי יאירי טל
יפעת העמק המערבי יהונתן דוד
יפעת העמק המערבי יואב שטראוס
יפעת העמק המערבי ינאי הנר
יפעת העמק המערבי יעל ארבל
יפעת העמק המערבי נדב מרטין
יפעת העמק המערבי נועם לשם
יפעת העמק המערבי עמית נוימרק
יפעת העמק המערבי שחר דנק
יפעת העמק המערבי שיר ואן אלק
ירוחם בלבב שלם עקיבא פרידמן
ירוחם בלבב שלם שמואל פרידמן
ירושלים התיכון ליד האוניברסיטה עידן בר
ירושלים ישיבה תורנית תורה ומדע אביעד תביא
ירושלים ישיבה תורנית תורה ומדע איתי רוטקוביץ
ירושלים ישיבה תורנית תורה ומדע איתמר בן שושן
ירושלים ישיבה תורנית תורה ומדע אלון ז’ולטי
ירושלים ישיבה תורנית תורה ומדע ארה שבסון
ירושלים ישיבה תורנית תורה ומדע הראל ציון דאר
ירושלים ישיבה תורנית תורה ומדע יורם אסקולי
ירושלים ישיבה תורנית תורה ומדע ישי שלמן
ירושלים ישיבה תורנית תורה ומדע כפיר קניאל
ירושלים ישיבה תורנית תורה ומדע נועם ימיני
ירושלים ישיבה תורנית תורה ומדע נפתלי גולדסטנד
ירושלים ישיבה תורנית תורה ומדע נריה כהן
ירושלים ישיבה תורנית תורה ומדע עומר עמית
ירושלים ישיבה תיכונית תורה ומדע ליד מכון לב ירושלים אילן סוסן
ירושלים ישיבה תיכונית תורה ומדע ליד מכון לב ירושלים איתן אלבוים
ירושלים ישיבה תיכונית תורה ומדע ליד מכון לב ירושלים אליהו שולמן
ירושלים ישיבה תיכונית תורה ומדע ליד מכון לב ירושלים אלישע דרעי
ירושלים ישיבה תיכונית תורה ומדע ליד מכון לב ירושלים יהונתן שאקי
ירושלים ישיבה תיכונית תורה ומדע ליד מכון לב ירושלים יובל גינת
ירושלים ישיבה תיכונית תורה ומדע ליד מכון לב ירושלים יעקב ידידיה בן שאול
ירושלים ישיבה תיכונית תורה ומדע ליד מכון לב ירושלים צבי קורח
ירושלים ישיבה תיכונית תורה ומדע ליד מכון לב ירושלים רועי גרוס
ירושלים תיכון בויאר יובל פז
כפר גלים גלים אורי רוטשילד
כפר מנדא אפאק הדיל עבד אלחלים
כפר מנדא אפאק ואיל זידאן
כפר מנדא אפאק יאסין עבד אלחלים
כפר מנדא אפאק יוסף אבו פארוק
כפר מנדא אפאק מאגד עבדאללא
כפר מנדא אפאק מוחמד מוראד
כפר מנדא אפאק מוחמד עבד אלחמיד
כפר מנדא אפאק מוסטפא אבו פארוק
כפר מנדא אפאק סאמי מנסור
כפר מנדא אפאק רגא זידאן
כפר מנדא אפאק שדא זיאדנה
כפר סבא גלילי אלון עמראני
כפר סבא תיכון הרצוג כפר סבא עומר עילם
כפר סבא תיכון כצנלסון תומר אשכנזי
כפר קרע אלנהדא – עיוני עתיד כפר קרע טארק אבו מוך
כפר קרע אלנהדא – עיוני עתיד כפר קרע מחמוד עבאדי
לוד תיכון עתיד למדעים אורי דר
לוד תיכון עתיד למדעים איתמר ריבקינד
לוד תיכון עתיד למדעים חן גולדשטיין
לוד תיכון עתיד למדעים יובל גמזון-קפלר
לוד תיכון עתיד למדעים יובל טבעון
לוד תיכון עתיד למדעים לאון אפרשטיין
לוד תיכון עתיד למדעים נמרוד גודארד
לוד תיכון עתיד למדעים עומרי פרידנטל
מודיעין-מכבים-רעות אורט עירוני ד’ מודיעין דן פרחובניק
מודיעין-מכבים-רעות אורט עירוני ד’ מודיעין יואב עמאר
מודיעין-מכבים-רעות אורט עירוני ד’ מודיעין יובל פורמן
מודיעין-מכבים-רעות אורט עירוני ד’ מודיעין מיה משה
מודיעין-מכבים-רעות אורט עירוני ד’ מודיעין עידו מימון
מודיעין-מכבים-רעות אורט עירוני ד’ מודיעין רוני טל
מודיעין-מכבים-רעות אורט עירוני ד’ מודיעין שהם שםטוב
מודיעין-מכבים-רעות מור טל נקר
מודיעין-מכבים-רעות מור יובל רוזינר
מודיעין-מכבים-רעות מור רועי הולצמן
מודיעין-מכבים-רעות מור שחר ירניצקי
מודיעין-מכבים-רעות תיכון יחד ינאי קלודנר
מודיעין-מכבים-רעות תיכון יחד ליאור שיפמן
מטה יהודה תיכון עין כרם קורן לרון
מטה יהודה תיכון עין כרם שגיא אבנו
מטה יהודה תיכון עין כרם שחר פסו
מטה יהודה תיכון עין כרם שחר רבנו
מטה יהודה תיכון עין כרם שלו גודמן
נהלל ויצו נהלל יונתן בריטמן
נהלל ויצו נהלל שקד הלחמי
נהריה מדעים ואומנויות נהריה איתי דורפמן
נס ציונה בן יהודה עומר שחר
נס ציונה תיכון שש שנתי ע”ש בן גוריון אלון בנג’ו
נשר תיכון מקיף נשר אבשלום דג
נשר תיכון מקיף נשר זיו קרקוגלי
נתניה אורט גוטמן אור טולדנו
נתניה אורט גוטמן אנטוני סקריפאי
נתניה אורט גוטמן יובל לוברסקי
נתניה אורט גוטמן רונן חנוכייב
נתניה אורט גוטמן רועי חן
נתניה טשרניחובסקי נריה דוידוב
נתניה טשרניחובסקי עידן זילכה
נתניה ריגלר אור גשה
נתניה ריגלר ליאל אילאו
נתניה שטקליס גיא אסטפוב
סח’נין אלבשאאר למדעים אמיר סעדי
סח’נין אלבשאאר למדעים וסים אבראיהם
סח’נין אלבשאאר למדעים מגד סעדי
סח’נין אלבשאאר למדעים מוחמד חטיב
סח’נין אלבשאאר למדעים מוחמד יוסף
סח’נין אלבשאאר למדעים מרים חלאילה
סח’נין אלבשאאר למדעים פאדי חטיב
סח’נין אלבשאאר למדעים פארס חמזה
עמק חפר קרית חינוך בן גוריון אדר אמזלג
עמק חפר קרית חינוך בן גוריון איתי כלב
עמק חפר קרית חינוך בן גוריון איתי נתיב
עמק חפר קרית חינוך בן גוריון אלון שטרנברג
עמק חפר קרית חינוך בן גוריון אפק מונסה חרמון
עמק חפר קרית חינוך בן גוריון דורון פורת
עמק חפר קרית חינוך בן גוריון טופז אנבר
עמק חפר קרית חינוך בן גוריון יואב אורון
עמק חפר קרית חינוך בן גוריון נוגה אנושי
עמק חפר קרית חינוך בן גוריון נועם איזיקיאל
עמק חפר קרית חינוך בן גוריון עומרי רוזנר
עמק חפר קרית חינוך בן גוריון שחר פז
עמק חפר קרית חינוך בן גוריון שיר שגיא
פתח תקווה אחד העם יונתן ניסים
פתח תקווה חט”ב רשיש אדל פטלקו
פתח תקווה חט”ב רשיש אטר שיפרמן
פתח תקווה חט”ב רשיש אלמוג ולד
פתח תקווה חט”ב רשיש דולב לוי
פתח תקווה חט”ב רשיש זיו רויטמן
פתח תקווה חט”ב רשיש מיכל גורג’
פתח תקווה חט”ב רשיש ניקול גרוסמן
פתח תקווה חט”ב רשיש ענבר ולד
פתח תקווה חט”ב רשיש שון גלגור
פתח תקווה חט”ב רשיש שלי קורצקי
פתח תקווה ישיבת כפר גנים נצר עברי
צור הדסה תיכון אור ברנקו וייס יאיר יוספי
קבוצת יבנה על יסודי קבוצת יבנה הדר ישראלי
קבוצת יבנה על יסודי קבוצת יבנה ענבר ארן
קבוצת יבנה על יסודי קבוצת יבנה רוני רחמים
קרית אונו תיכון בן צבי קרית אונו אביב מלכא
קרית אונו תיכון בן צבי קרית אונו אורי רינת
קרית אונו תיכון בן צבי קרית אונו איתי יהודה
קרית אונו תיכון בן צבי קרית אונו אלון עפרוני
קרית אונו תיכון בן צבי קרית אונו טל ברוקר
קרית אונו תיכון בן צבי קרית אונו יהונתן ליפשיץ
קרית אונו תיכון בן צבי קרית אונו מתיו איסמלין
קרית אונו תיכון בן צבי קרית אונו ניצן דלומי
קרית אונו תיכון בן צבי קרית אונו עודד שפירא
קרית אונו תיכון בן צבי קרית אונו עומר אברהמי
קרית אונו תיכון בן צבי קרית אונו עמית ובר
קרית אתא חט”ב רוגוזין ב’ שחר צרפתי
קרית ביאליק אורט אפק רוי פיבושביץ
קרית ביאליק אורט קרית ביאליק פריאל טימשפולסקי
קרית מוצקין אורט קרית מוצקין לירן ורניק
קרית מוצקין אורט קרית מוצקין נועם גוטרמן
קרית מוצקין אורט קרית מוצקין ניר שטרן
קרני שומרון ישיבת בנ”ע השומרון אורי חיון
קרני שומרון ישיבת בנ”ע השומרון יהונתן לנדאו
קרני שומרון ישיבת הליכות עולם הראל אביטל
קרני שומרון ישיבת הליכות עולם ישראל קרמר
קרני שומרון ישיבת הליכות עולם שמואל אברהם
ראש העין בגין גיא הדס
ראש העין בגין גיא כהן
ראשון לציון גמנסיה ריאלית ע”ש קררי אדוארד אולשבסקי
ראשון לציון גמנסיה ריאלית ע”ש קררי בן רפפורט
ראשון לציון גמנסיה ריאלית ע”ש קררי דור פריאנטי
ראשון לציון גן נחום מקיף ד מעיין שני
ראשון לציון גן נחום מקיף ד קורן מינצ’ב
ראשון לציון יגאל אלון לירון קאיקוב
ראשון לציון מקיף ח’ שש-שנתי ע”ש בר-לב נדב עטר
ראשון לציון מקיף ח’ שש-שנתי ע”ש בר-לב רועי שחר
ראשון לציון מקיף ח’ שש-שנתי ע”ש בר-לב תומר רג’ואן
ראשון לציון רביבים אילון פורת
ראשון לציון רביבים גבי יסולסון
ראשון לציון רביבים גיל דרוז’ץ
ראשון לציון רביבים יובל רזניק
ראשון לציון רביבים לירז כליף
ראשון לציון רביבים עידן אבל
ראשון לציון רביבים תמיר סטרול
רחובות אורט רחובות איתי תבורי
רחובות אורט רחובות דרור כהן
רחובות אורט רחובות נרי ניגברג
רחובות אורט רחובות עידן רחמימוב
רחובות ישיבת אמי”ת עמיחי רחובות אמיר גליק
רחובות ישיבת אמי”ת עמיחי רחובות דביר כ”ץ
רחובות ישיבת אמי”ת עמיחי רחובות רפאל סרוסי
רמת גן אהל שם אמיר אייל
רמת גן אהל שם דניאל אגסי
רמת גן אהל שם טל אורלנסקי
רמת גן אהל שם עדן פחימה אילן
רמת גן אהל שם רז ספיר
רמת גן בליך אופק ישראל
רמת גן בליך איתי יחזקאל
רמת גן בליך יואב תמיר
רמת גן בליך רום גוטשל
רמת השרון הכפר הירוק איציק מילשטיין
רמת השרון הכפר הירוק איריס רובינסקי
רמת השרון הכפר הירוק איתמר אוריין
רמת השרון הכפר הירוק איתמר הראל
רמת השרון הכפר הירוק גבריאל חייקוביץ
רמת השרון הכפר הירוק גיא לחמן
רמת השרון הכפר הירוק דן סמולוביץ
רמת השרון הכפר הירוק הלל דפורג’
רמת השרון הכפר הירוק טל דוידוב
רמת השרון הכפר הירוק יונתן גרין
רמת השרון הכפר הירוק יונתן פריידלין
רמת השרון הכפר הירוק נגה אור
רמת השרון הכפר הירוק עידו ליבוביץ
רמת השרון הכפר הירוק עילי יגלום
רמת השרון הכפר הירוק תומר רבינוביץ
רמת השרון תיכון אלון איתי בר
רמת השרון רוטברג אורי נוה
רמת השרון רוטברג איתי אוטולנגי
רמת השרון רוטברג אלון גילאי דותן
רמת השרון רוטברג ארד דוד
רמת השרון רוטברג דניאל ישפה
רמת השרון רוטברג יובל פיין
רמת השרון רוטברג נועה שימשי
רמת השרון רוטברג עומר פלדמן
רמת השרון רוטברג תומר רונן
רעננה אוסטרובסקי בן צאלון
רעננה אוסטרובסקי דקל סטאר
רעננה אוסטרובסקי יהלי אהרליך
רעננה אוסטרובסקי יואב רוננה
רעננה אוסטרובסקי ירין סמואל
רעננה אוסטרובסקי נדב אלון
רעננה אוסטרובסקי סער תקו
רעננה אוסטרובסקי עדי בר אילן
רעננה אוסטרובסקי עדי סנה
רעננה אוסטרובסקי שחר אבירם
תל אביב אורט סינגלובסקי עידן גאנח
תל אביב הגימנסיה העברית הרצליה אורי רזניק
תל אביב הגימנסיה העברית הרצליה אמרי אור
תל אביב הגימנסיה העברית הרצליה גיא קלר
תל אביב הגימנסיה העברית הרצליה מיכל בגם
תל אביב הגימנסיה העברית הרצליה רועי פלג
תל אביב ישיבת “בר-אילן” יובל אנגלרד
תל אביב עירוני א’ איה נאמן
תל אביב עירוני ה’ אילנה טייב הגרטי
תל אביב עירוני ה’ דניאל רודניק
תל אביב עירוני ה’ עילי שריד
תל אביב עירוני ה’ עמית לוי
תל אביב עירוני ה’ תום גורדון
תל אביב תיכון חדש אודי הוכברג
תל אביב תיכון חדש איליי דהן
תל אביב תיכון חדש איתמר לוי
תל אביב תיכון חדש דניאל מריעז
תל אביב תיכון חדש פז לוי
תל אביב תיכון חדש רועי שנקר
תל אביב תיכונט על שם אלתרמן הדר שור

 

Print this pagePin on PinterestShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on Facebook